Kadra szkoły

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: 

Iwona Gawinek

Anna Kaczewska

Ewa Kosiorowska

Alina Lipiarz 

Barbara Lizak

Ewa Magda

Magdalena Magda

Barbara Nowak

Vitek Katarzyna

 

Nauczyciele języka polskiego:

z-ca dyr.Agnieszka Fercikowska

Aleksandra Dulęba

Barbara Kopaczek

Jolanta Południak

Olga Walaszek

Lidia Zając-Rojek

 

Nauczyciele języka angielskiego:

Barbara Guśpiel

Aleksandra Kopera

Lucjan Mikowski

Wioletta Soboń

 

Nauczyciel języka hiszpańskiego

Aleksandra Madej

 

Nauczyciele historii:

Bożena Frydrych

Marzena Roszkowska

 

Wiedza o społeczeństwie:

Bartosz Fuchs

 

Nauczyciele matematyki:

Maria Brzezińska- Mglej

Anna Pochopień-Plebanek

Agata Przytuła

Agnieszka Włoch

 

Nauczyciele przyrody: 

z-ca dyr.Beata Mazur - Bartuś

Renata Dyrda

Monika Popińska

 

Nauczyciel biologii:

Renata Dyrda

 

Nauczyciel geografii:

Monika Popińska

 

Nauczyciel chemii:

Katarzyna Różowicz

 

Nauczyciel fizyki:

Grażyna Wierba

 

Nauczyciel techniki i zajęć technicznych:

Weronika Kurek

Grażyna Wierba

 

Nauczyciele zajęć komputerowych i informatyki:

Weronika Kurek

Anna Pochopień-Plebanek

Agata Przytuła

Agnieszka Włoch

 

Nauczyciel muzyki:

Paweł Herod

 

Nauczyciel plastyki:

Agnieszka Gajda-Płonka

 

Nauczyciele wychowania fizycznego:

Michał Kręcicki

Wioleta Kubas

Tomasz Sobieraj

Zbigniew Wiącek

Magda Żochowska

 

Nauczyciele religii:

Marzena Baś

ks. Artur Czepiel

Marianna Sweklej

 

Doradztwo zawodowe:

Marzena Roszkowska

 

Wychowanie do życia w rodzinie:

Ewa Chrząstek

Diana Banach

 

Edukacja dla bezpieczeństwa:

Magda Żochowska

 

Pedagog szkolny:

Ewa Chrząstek

 

Zajęcia terapeutyczne:

Małgorzata Kordyl

 

Bibliotekarze:

Diana Banach

Barbara Guśpiel

Monika Popińska

 

Wychowawcy świetlicy szkolnej:

dyr. Małgorzata Markiewicz

Elżbieta Brniak- Gomółka

Krystyna Chabura

Izabela Kupis

Justyna Kuźma

Paulina Latacz

Katarzyna Maliszewska

Patrycja Machaj

Urszula Osetkowska-Nazar

Magdalena Piwowarska