Konkurs fotograficzny.

Sobota, 16 listopada 2019

W ramach projektu ,,Urodziny Nowej Huty" zorganizowany został w szkole konkurs fotograficzny pt: ,,Nowohuckie podwórka", którego opiekunem była pani Bożena Frydrych.

Celem konkursu było przedstawienie nowohuckich podwórek powstałych w tzw. starej Nowej Hucie. Komisja konkursowa przy ocenie prac brała pod uwagę oryginale ujęcie tematu, efekt wizualny i techniczną poprawność wykonania fotografii.

Do oceny zgłosiło się 16 uczniów, którzy przedłożyli komisji po trzy fotografie. A oto wyniki :

Martyna Lizak 7a

Zuzanna Fecko 5a

Maja Fecko 1a

III miejce

Roksana Kwaśny 4b

Justyna Złotowska 8a

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy uczniom i ich rodzicom za udział w konkursie, a Radzie Dzielnicy XIV Czyżyny za wsparcie finansowe!

Zapraszamy do obejrzenia wystawki pokonkursowej prac wszystkich uczestników, która znajduje się na I piętrze przy sali nr 6.