Osiągnięcia pływackie uczniów klasy VIa w roku szkolnym 2014/15
Poniedziałek, 15 grudnia 2014
Trener: Anna Chorążak
Zawody – Zawody o Puchar Prezesa MSP Aquarius Myślenice
03.05.2015 Myślenice – 6 medali
1 miejsce Widurska Kinga – 50m stylem dowolnym
1 miejsce Teca Bartosz – 50m stylem dowolnym
1 miejsce Teca Brtosz – 50m stylem klasycznym
2 miejsce Widurska Kinga – 250m stylem zmiennym
2 miejsce Tobiasz Maciej – 50m stylem dowolnym
2 miejsce Tobiasz Maciej – 50m stylem grzbietowym
4 miejsce Król Zuzanna – 50m stylem grzbietowym
4 miejsce Teca Bartosz – sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym
5 miejsce Król Zuzanna – 50m stylem dowolnym
6 miejsce Tobiasz Maciej - sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym
8 miejsce Widurska Kinga - sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym
Zawody – Zawody rodzinne – 25. 04.2015 Kraków - 3 medale
1 miejsce Widurska Kinga – 20m stylem dowolnym
2 miejsce Król Zuzanna – 20m stylem dowolnym
3 miejsce Widurska Kinga – sztafeta
Zawody – Pływaj Z Nami na Koronie Runda II
25.04.2015 Kraków – 1 medal
2 miejsce Tobiasz Maciej – 50m stylem motylkowym
4 miejsce Teca Bartosz – 200m stylem zmiennym
4 miejsce Teca Bartosz – 100m stylem dowolnym
6 miejsce tobiasz Maciej – 100m stylem dowolnym
Zawody – Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat
28-29.03.2015 Kraków – 5 medali
2 miesce Widurska Kinga - 100m stylem dowolnym
3 miejsce Widurska Kinga - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym
3 miejsce Król Zuzanna - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym
3 miejsce Teca Bartosz - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym
3 miejsce Tobiasz Maciej - sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym
4 miejsce Widurska Kinga – 100m stylem motylkowym
4 miejsce Teca Bartosz – 200m stylem zmiennym
5 miejsce Widurska Kinga – 400m stylem dowolnym
6 miejsce Teca Bartosz – 100m stylem motylkowym
6 miejsce Widurska Kinga – 200m stylem zmiennym
6 miejsce Widurska Kinga – sztafeta 4 x 50m stylem zmiennym
6 miejsce Król Zuzanna - sztafeta 4 x 50m stylem zmiennym
6 miejsce Teca Bartosz - sztafeta 4 x 50m stylem zmiennym
6 miejsce Tobiasz Maciej - sztafeta 4 x 50m stylem zmiennym
7 miejsce Tobiasz Maciej – 100m stylem motylkowym
7 miejsce Teca Bartosz – 400m stylem dowolnym
7 miejsce Teca Bartosz – 100m stylem dowolnym
8 miejsce Tobiasz Maciej – 400m stylem dowolnym
8 miejsce Tobiasz Maciej – 400m stylem dowolnym
Zawody – O Puchar Burmistza Myślenic
08.03.2015 Myślenice -1 medal
3 miejsce Widurska Kinga – 100m stylem dowolnym
5 miejsce Widurska Kinga – 50 m stylem motylkowym
5 miejsce Widurska Kinga - 50m stylem grzbietowym
6 miejsce Tobiasz Maciej – 50m stylem grzbietowym
6 miejsce Tobiasz Maciej – 100m stylem dowolnym
Zawody – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Finały 11.02.2015 Chrzanów – 8 medali
2 miejsce Teca Bartosz – 50m stylem dowolnym
2 miejsce Widurska Kinga – sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym
2 miejsce Król Zuzanna - sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym
2 miejsce Koczur Klaudia - sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym
3 miejsce Teca Bartosz - sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym
3 miejsce Tobiasz Maciej - sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym
3 miejsce Furmanek Kacper - sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym
3 miejsce Panasiuk Mateusz - sztafeta 8 x 50 m stylem dowolnym
4 miejsce Widurska Kinga – 50m stylem motylkowym
6 miejsce Tobiasz Maciej – 50m stylem motylkowym
6 miejsce Furmanek Kacper – 50m stylem klsycznym
Zawody- Pływaj z nami na Koronie Runda I
07.02.2015r. KRAKÓW - 3 medale
2 miejsce Teca Bartosz - 50m stylem grzbietowym
2 miejsce Tobiasz Maciej - 50m stylem motylkowym
3 miejsce 100m stylem zmiennym
Zawody- Zimowe Mistrzostwa MKP Bobry Dębica
30-31.01.2015r. DĘBICA
w zawodach brało udział 57 klubów z Polski, kluby z Ukrainy, Popradu, Koszyc
6 miejsce Tobiasz Maciej - 50m stylem motylkowym
7 miejsce Widurska Kinga - 100m stylem motylkowym
8 miejsce Widurska Kinga - 50m stylem motylkowym
8 miejsce Teca Bartosz - 400m stylem dowolnym
8 miejsce Teca Bartosz - 100m stylem dowolnym
9 miejsce Teca Bartosz - 50m stylem motylkowym
10 miejsce Teca Bartosz - 100m stylem zmiennym
10 miejsce Widurska Kinga - 100m stylem dowolnym
10 miejsce Panasiuk Mateusz - 200m stylem klasycznym
Zawody- Igrzyska Młodzieży Szkolnej - eliminacje
26.01.2015r. KRAKÓW - 11 medali
2 miejsce Widurska Kinga - 50m stylem motylkowym
2 miejsce Koczur Klaudia - sztafeta 8x50m stylem dowolnym
2 miejsce Widurska Kinga - sztafeta 8x50m stylem dowolnym
2 miejsce Tobiasz Maciej - 50m stylem dowolnym
2 miejsce Tobiasz Maciej- sztafeta 8x50m stylem dowolnym
2 miejsce Furmanek Kacper - sztafeta 8x50m stylem dowolnym
2 miejsce Panasiuk Mateusz - sztafeta 8x50m stylem dowolnym
2 miejsce Teca Bartosz - sztafeta 8x50m stylem dowolnym
3 miejsce Panasiuk Mateusz - 50m stylem klasycznym
3 miejsce Teca Bartosz- 50m stylem motylkowym
Zawody- Świąteczne Zawody Pływackie o Puchar KS Delfin
21.12.2014 r. MYŚLENICE - 2 medale
2 miejsce Widurska Kinga - 50m stylem dowolnym
2 miejsce Widurska Kinga - 50m stylem grzbietowym
4 miejsce Widurska Kinga - 100m stylem motylkowym
4 miejsce Teca Bartosz - 50m stylem dowolnym
4 miejsce Teca Bartosz - 50m stylem grzbietowym
5 miejsce Tobiasz Maciej - 50m stylem dowolnym
5 miejsce Tobiasz Maciej - 50m stylem grzbietowym
8 miejsce Koczur Klaudia - 50m stylem grzbietowym
Zawody – Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego
13 – 14.12.2012 ZABIERZÓW - 2 medale
3 miejsce Widurska Kinga – sztafeta 4x100m stylem dowolnym
3 miejsce Koczur Klaudia – sztafeta 4x100m stylem dowolnym
4 miejsce Widurska Kinga – 200m stylem dowolnym
4 miejsce Tobiasz Maciej – sztafeta 4x50m stylem dowolnym
4 miejsce Widurska Kinga – 100m stylem dowolnym
4 miejsce Widurska Kinga – 200m stylem dowolnym
5 miejsce Widurska Kinga – 50m stylem dowolnym
5 miejsce Tobiasz Maciej – 100m stylem motylkowym
5 miejsce Widurska Kinga – sztafeta 4x50m stylem zmiennym
5 miejsce Król Zuzanna – sztafeta 4x50m stylem zmiennym
5 miejsce Koczur Klaudia – sztafeta 4x50m stylem zmiennym
6 miejsce Król Zuzanna – 200m stylem dowolnym
6 miejsce Widurska Kinga – 200m stylem grzbietowym
6 miejsce Koczur Klaudia – sztafeta 4x50m stylem dowolnym
6 miejsce Król Zuzanna – sztafeta 4x50m stylem dowolnym
6 miejsce Widurska Kinga – sztafeta 4x50m stylem dowolnym
6 miejsce Tobiasz Maciej – sztafeta 4x50m stylem zmiennym
6 miejsce Widurska Kinga – 800m stylem dowolnym
7 miejsce Tobiasz Maciej – 100m stylem dowolnym
7 miejsce Widurska Kinga – 50m stylem motylkowym
7 miejsce Tobiasz Maciej – 100m stylem zmiennym
7 miejsce Tobiasz Maciej – 50m stylem dowolnym
7 miejsce Król Zuzanna – 400m stylem dowolnym
8 miejsce Tobiasz Maciej – 400m stylem dowolnym
8 miejsce Koczur Klaudia – 200m stylem dowolnym
8 miejsce Tobiasz Maciej – 200m stylem dowolnym
Zawody – Sobota Pływacka Runda II
06.12.2014 BOCHNIA – 5 medali
2 miejsce Widurska Kinga – sztafeta 4x50m stylem zmiennym
2 miejsce Koczur Klaudia – sztafeta 4x100m stylem dowolnym
3 miejsce Tobiasz Maciej – sztafeta 4x100m stylem dowolnym
3 miejsce Teca Bartosz – sztafeta 4x50m stylem zmiennym
3 miejsce Teca Bartosz – 200m stylem zmiennym
4 miejsce Tobiasz Maciej – 50m stylem motylkowym
5 miejsce Widurska Kinga – 200m stylem zmiennym
5 miejsce Widurska Kinga – 50m stylem motylkowym
7 miejsce Teca Bartosz – 200m stylem grzbietowym
10 miejsce Koczur Klaudia – 200m stylem dowolnym
Zawody – Andrzejki w Kozach
30.11.2014 KOZY - 9 medali
3 miejsce Widurska Kinga – 50m stylem motylkowym
3 miejsce Teca Bartosz – 100m stylem motylkowym
3 miejsce Teca Bartosz – 200m stylem zmiennym
3 miejsce Król Zuzanna – sztafeta 4x50m stylem dowolnym
3 miejsce Koczur Klaudia – sztafeta 4x50m stylem dowolnym
3 miejsce Widurska Kinga – sztafeta 4x50m stylem dowolnym
3 miejsce Król Zuzanna – sztafeta 4x50m stylem zmiennym
3 miejsce Koczur Klaudia – sztafeta 4x50m stylem zmiennym
3 miejsce Widurska Kinga – sztafeta 4x50m stylem zmiennym
4 miejsce Król Zuzanna – 200m stylem dowolnym
4 miejsce Tobiasz Maciej – 200m stylem dowolnym
4 miejsce Widurska Kinga – 200m stylem zmiennym
4 miejsce Widurska Kinga – 100m stylem dowolnym
5 miejsce Widurska Kinga – 100m stylem zmiennym
5 miejsce Tobiasz Maciej – sztafeta 4x50m stylem dowolnym
5 miejsce Teca Bartosz – sztafeta 4x50m stylem dowolnym
6 miejsce Teca Bartosz – 100m stylem zmiennym
6 miejsce Tobiasz Maciej – sztafeta 4x50m stylem zmiennym
6 miejsce Teca Bartosz – sztafeta 4x50m stylem zmiennym
7 miejsce Koczur Klaudia – 200m stylem dowolnym
7 miejsce Król Zuzanna – 200m stylem zmiennym
8 miejsce Koczur Klaudia – 100m stylem grzbietowym
9 miejsce Tobiasz Maciej – 100m stylem dowolnym
10 miejsce Król Zuzanna – 100m stylem dowolnym
10 miejsce Tobiasz Maciej – 100m stylem zmiennym
Zawody – Sobota Płyawacka Runda I
15.11.2014 NOWY SĄCZ – 1 medal
3 miejsce Widurska Kinga – 100 m stylem dowolnym
4 miejsce Widurska Kinga – 200 m stylem dowolnym
5 miejsce Widurska Kinga – sztafeta 4x50 m stylem dowolnym
5 miejsce Król Zuzanna - sztafeta 4x50 m stylem dowolnym
5 miejsce Widurska Kinga – 50 m stylem motylkowym
5 miejsce Król Zuzanna – 400 m stylem dowolnym
6 miejsce Tobiasz Maciej – 200 m stylem dowolnym
6 miejsce Tobiasz Maciej – 100 m stylem dowolnym
6 miejsce Król Zuzanna – 200 m stylem grzbietowym
6 miejsce Tobiasz Maciej – sztafeta 4x50m stylem zmiennym
7 miejsce Król Zuzanna – 200 m stylem dowolnym
7 miejsce Tobiasz Maciej – 50 m stylem motylkowym
Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Niepołomic
09.11.2014 NIEPOŁOMICE – 6 medali
1 miejsce Widurska Kinga- 50 m stylem dowolnym
2 miejsce Widurska Kinga – 50m stylem grzbietowym
2 miejsce Król Zuzanna – sztafeta 4x50 m stylem zmiennym
2 miejsce Widurska Kinga – sztafeta 4x50 m stylem zmiennym
3 miejsce Król Zuzanna – 50 m stylem dowolnym
3 miejsce Król Zuzanna – 50 m stylem grzbietowym
4 miejsce Panasiuk Mateusz – 100 m stylem dowolnym
4 miejsce Panasiuk Mateusz – 100m stylem klasycznym
4 m iejsce Panasiuk Mateusz – sztafeta 4x50 m stylem zmiennym
Zawody – Pływaj Z Nami na Koronie
18.10.2014 KRAKÓW – 2 medale
1 miejsce Teca Bartosz – 200m stylem zmiennym
2 miejsce Teca Bartosz – 50 m stylem motylkowym
4 miejsce Widurska Kinga – 50 m stylem motylkowym
4 miejsce Tobiasz Maciej – 100 m stylem dowolnym
5 miejsce Tobiasz Maciej – 50 m stylem grzbietowym
6 miejsce Widurska Kinga – 100m stylem dowolnym
8 miejsce Król Zuzanna – 50 m stylem grzbietowym
10 miejsce Król Zuzanna – 100 m stylem dowolnym
Zawody Pływackie o Puchar TG Sokół Myślenice
12.10.2014 MYŚLENICE – 5 medali
1 miejsce Teca Bartosz – 50m stylem dowolnym
1 miejsce Tyeca Bartosz – 50 m stylem grzbietowym
2 miejsce Widurska Kinga – 50 m stylem dowolnym
2 miejsce Widurska Kinga – 50 m stylem grzbietowym
3 miejsce Tobiasz Maciej – 50 m stylem dowolnym
5 miejsce Król Zuzanna – 50m stylem grzbietowym
6 miejsce Tobiasz Maciej – 50m stylem grzbietowym
6 miejsce Panasiuk Mateusz - 100m stylem klasycznym
7 miejsce Król Zuzanna – 50m stylem dowolnym
7 miejsce Panasiuk Mateusz – 100m stylem dowolnym