Osiągnięcia uczniów kl.5a w zawodach pływackich.
Czwartek, 27 lutego 2014
Zawody Pływackie Dzieci z okazji Dni Ziemi Ropczyckiej - Ropczyce 17.05.2014
1 miejsce Widurska Kinga – 100m st. dowolnym
1 miejsce Nędza Katarzyna – 100m st. klasycznym
2 miejsce Widurska Kinga – 50m st. dowolnym
3 miejsce Widurska Kinga – 100m st. grzbietowym
3 miejsce Nędza Katarzyna – 50m st. motylkowym
3 miejsce Król Zuzanna – 200m st. dowolnym
W pierwszej 10 znaleźli się również:
4 miejsce Nędza Katarzyna – 50m st. dowolnym
4 miejsce Nędza Katarzyna – 100m st. grzbietowym
4 miejsce Widurska Kinga – 200m st. dowolnym
5 miejsce Król Zuzanna – 100m st. dowolnym
6 miejsce Król Zuzanna – 100m st. grzbietowym
7 miejsce Koczur Klaudia – 100m st. dowolnym
8 miejsce Król Zuzanna -50m st. dowolnym
8 miejsce Koczur Klaudia – 200m st. dowolnym
Zawody - „Pływaj z nami na Koronie Runda I” - Kraków 22.02.2014
1 miejsce Bartosz Teca – 200m stylem dowolnym
2 miejsce Kinga Widurska – 50m stylem grzbietowym
2 miejsce Katarzyna Nędza – 100m stylem zmiennym
3 miejsce Katarzyna Nędza - 50m stylem klasycznym
3 miejsce Bartosz Teca – 50m stylem motylkowym
W pierwszej dziesiątce znaleźli się również:
4 miejsce Maciej Tobiasz – 200m stylem dowolnym
5 miejsce Zuzanna Król – 50m stylem motylkowym
6 miejsce Kinga Widurska – 200m stylem dowolnym
6 miejsce Mateusz Panasiuk – 50m stylem klasycznym
6 miejsce Mateusz Panasiuk – 200m stylem dowolnym
6 miejsce Maciej Tobiasz – 50m stylem motylkowym
7 miejsce Kacper Furmanek – 200m stylem dowolnym
8 miejsce Zuzanna Król – 200m stylem dowolnym
9 miejsce Klaudia Koczur – 200m stylem dowolnym
9 miejsce Kacper Furmanek – 50m stylem klasycznym
Zawody – Zimowe Mistrzostwa klubu Bobry Dębica - Dębica 01.02.2014
Uczniowie SP 156 -klasy V i VI -zajęli III miejsce w klasyfikacji drużynowej.
II miejsce w wieloboju pływackim - Bartosz Teca
VII miejsce w wieloboju pływackim - Katarzyna Nędza
XI miejsce w wieloboju pływackim- Kinga Widurska
II miejsce Bartosz Teca – 400m stylem dowolnym
II miejsce Katarzyna Nędza – 800m stylem dowolnym
II miejsce Katarzyna Nędza -50m stylem motylkowym
III miejsce Bartosz Teca -800m stylem dowolnym
W pierwszej dziesiątce znaleźli się również:
4 miejsce Klaudia Koczur – 800m stylem dowolnym
4 miejsce Katarzyna Nędza – 100m stylem klasycznym
4 miejsce Katarzyna Nędza – 200m stylem klasycznym
5 miejsce Bartosz Teca – 100m stylem dowolnym
5 miejsce Bartosz Teca – 200m stylem zmiennym
6 miejsce Kacper Furmanek - 100m stylem klasycznym
6 miejsce Bartosz Teca – 50m stylem motylkowym
6 miejsce Bartosz Teca – 100m stylem zmiennym
6 miejsce Katarzyna Nędza – 100m stylem dowolnym
6 miejsce Kinga Widurska – 400m stylem dowolnym
6 miejsce Kinga Widurska – 100m stylem grzbietowym
7 miejsce Klaudia Koczur – 400m stylem dowolnym
7 miejsce Kinga Widurska – 50m stylem grzbietowym
8 miejsce Mateusz Panasiuk – 100m stylem klasycznym
8 miejsce Kinga Widurska – 100m stylem grzbietowym
8 miejsce Nadine Chudaszek – 50m stylem motylkowym
8 miejsce Katarzyna Nędza – 200m stylem zmiennym
9 miejsce Mateusz Panasiuk – 400m stylem dowolnym
9 miejsce Kacper Furmanek – 50m stylem grzbietowym
9 miejsce Mateusz Panasiuk – 200m stylem klasycznym
9 miejsce Nadine Chudaszek – 100m stylem grzbietowym
10 miejsce Kacper Furmanek – 100m stylem grzbietowym
10 miejsce Klaudia Koczur – 100m stylem dowolnym
14-15.12.2013- ZABIERZÓW–ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO
I miejsce sztafeta 4x50m st. dowolnym w składzie: Widurska Kinga, Król Zuzanna, Koczur Klaudia, Nędza Katarzyna
I miejsce sztafeta4x100m st. dowolnym w składzie : Widurska Kinga, Koczur Klaudia, Król Zuzanna, Nędza Katarzyna
II miejsce Teca Bartosz – 200m st. dowolnym
II miejsce Teca Bartosz – 400m st. dowolnym
II miejsce Teca Bartosz – 200m st. zmiennym
II miejsce sztafeta 4x50m st. zmiennym w składzie: Widurska Kinga, Nędza Katarzyna, Król Zuzanna, Koczur Klaudia
II miejsce sztafeta 4x100 st. dowolnym w składzie: Teca Bartosz
III miejsce Teca Bartosz – 100m st. zmiennym
III miejsce Widurska Kinga – 200m st. grzbietowym
III miejsce Nędza Katarzyna – 200m st. zmiennym
IV miejsce sztafeta 4x50m st. dowolnym w składzie: Teca Bartosz
IV miejsce Nędza Katarzyna – 400m st. dowolnym
IV miejsce Widurska Kinga – 50m st. grzbietowym
IV miejsce Teca Bartosz – 100m st. dowolnym
V miejsce Nędza Katarzyna – 100m st. zmiennym
V miejsce Nędza Katarzyna – 200m st. klasycznym
V miejsce Teca Bartosz – 200m st. klasycznym
VI miejsce Nędza Katarzyna – 200m st. dowolnym
VI miejsce Widurska Kinga – 100m st. grzbietowym
VII miejsce Król Zuzanna – 200m st. grzbietowym
VII miejsce Widurska Kinga – 200m st. zmiennym
VII miejsce Tobiasz Maciej – 100m st. grzbietowym
VII miejsce Nędza Katarzyna – 100m st. dowolnym
VIII miejsce Chudaszek Nadine – 50m st. grzbietowym
VIII miejsce Tobiasz Maciej – 200m st. zmiennym
VIII miejsce Chudaszek Nadine – 200m st. grzbietowym
VIII miejsce Król Zuzanna – 200m st. dowolnym
VIII miejsce Tobiasz Maciej – 200m st. dowolnym
VIII miejsce Tobiasz Maciej – 100m st. dowolnym
VIII miejsce Koczur Klaudia – 400m st. dowolnym
IX miejsce Król Zuzanna – 100m st. grzbietowym
X miejsce Widurska Kinga – 200m st. dowolnym
X miejsce Widurska Kinga – 50m st. dowolnym
XI miejsce Chudaszek Nadine – 50m st. motylkowym
XI miejsce Tobiasz Maciej – 200m st. grzbietowym
XI miejsce Chudaszek Nadine – 100m st. grzbietowym
XI miejsce Tobiasz Maciej – 50m st. dowolnym
XII miejsce Król Zuzanna – 100m st. dowolnym
XIV miejsce Koczur Klaudia – 200m st. dowolnym
XIV miejsce Król Zuzanna – 200m st. zmiennym
XIV miejsce Chudaszek Nadine – 100m st. motylkowym
XV miejsce Koczur Klaudia – 200m st. zmiennym
XVI miejsce Król Zuzanna – 50m st. dowolnym
XVI miejsce Koczur Klaudia – 100m st. dowolnym
XVII miejsce Koczur Klaudia – 50m st. dowolnym
XXII miejsce Koczur Klaudia – 100m st. zmiennym
XXIV miejsce Chudaszek Nadine – 50m st. dowolnym
ZAWODY Z CYKLU „SOBOTA PŁYWACKA „ - BOCHNIA 07.12.2013
Najlepszym zawodnikiem oraz I miejsce w ogólnej klasyfikacji - Soboty Pływackiej, otrzymał BARTOSZ TECA.
Katarzyna Nędza w ogólnej klasyfikacji zajęła V miejsce.
W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy III miejsce.
W zawodach tych uczniowie – zawodnicy zdobyli wiele medali oraz zajęli wysokie lokaty w pierwszej dziesiątce.
I miejsce sztafeta 4x 50 m st. dowolnym w składzie: Widurska Kinga, Król Zuzanna,
Koczur Klaudia, Nędza Katarzyna.
II miejsce sztafeta 4x50 m st. zmiennym w składzie: Widurska Kinga, Nędza Katarzyna, Król Zuzanna, Koczur Klaudia.
I miejsce sztafeta 4x50 m st. zmiennym:Teca Bartosz.
III miejsce sztafeta 4x 50 m st. dowolnym w składzie:Teca Bartosz.
I miejsce Teca Bartosz – 400 m st. dowolnym
II miejsce Teca Bartosz – 100 m st. dowolnym.
II miejsce Widurska Kinga – 200 m st. dowolnym.
II miejsce Tobiasz Maciej – 200 m st. dowolnym.
III miejsce Król Zuzanna – 200 m st. Dowolnym
III miejsce Nędza Katarzyna – 400 m st. dowolnym.
III miejsce Nędza Katarzyna – 100 m st. dowolnym
IV miejsce Teca Bartosz – 100 m st. grzbietowym
IV miejsce Katarzyna Nędza – 100 m st. dowolnym
VI miejsce Koczur Klaudia – 400 m st. dowolnym.
VII miejsce Panasiuk Mateusz – 200 m st. dowolnym
VIII miejsce Tobiasz Maciej – 50 m st. motylkowym.
VIII miejsce Widurska Kinga – 50 m st. motylkowym.
IX miejsce Król Zuzanna – 50 m st. motylkowym.
IX miejsce Chudaszek Nadine – 50 m st. motylkowym.
IX miejsce Panasiuk Mateusz – 100 m st. klasycznym.
X miejsce Koczur Klaudia – 50 m s. motylkowym
X miejsce Król Zuzanna – 100 m st. dowolnym.
X miejsce Tobiasz Maciej – 100 m st. grzbietowym
VI ZAWODY ANDRZEJKOWE W KOZACH 01.12.2013
III miejsce sztafeta 4x50m st. zmiennym w składzie: Widurska Kinga, Nędza Katarzyna, Chudaszek Nadine, Koczur Klaudia.
III miejsce sztafeta 4x50m st. dowolnym w składzie : Widurska Kinga, Chudaszek Nadine, Koczur Klaudia, Nędza Katarzyna.
II miejsce sztafeta 4x50m st. zmiennym:Teca Bartosz.
II miejsce sztafeta 4x50m st. dowolnym:Teca Bartosz.
III miejsce sztafeta 7x50m st. dowolnym w składzie : Nędza Katarzyna.
II miejsce Widurska Kinga – 200m st. grzbietowym
II miejsce Nędza Katarzyna – 100m st. dowolnym
III miejsce Teca Bartosz – 100m st. dowolnym
III miejsce Nędza Katarzyna – 50m st. dowolnym
IV miejsce Teca Bartosz – 50m st. motylkowym
V miejsce Teca Bartosz – 50m st. dowolnym
V miejsce Widurska Kinga – 100m st. grzbietowym
V miejsce Koczur Klaudia – 100m st. dowolnym
VI miejsce Nędza Katarzyna - 100m st. zmiennym
VI miejsce Teca Bartosz – 100m st. zmiennym
VI miejsce Chudaszek Nadine – 100m st. motylkowym
VI miejsce Chudaszek Nadine – 50m st. grzbietowym
VI miejsce Nędza Katarzyna – 50m st. motylkowym
VI miejsce Panasiuk Mateusz – 200m st. zmiennym
VII miejsce Koczur Klaudia – 50m st. grzbietowym
VII miejsce Widurska Kinga – 100m st. dowolnym
VIII miejsce Chudaszek Nadine – 100m st. grzbietowym
VIII miejsce Koczur Klaudia – 50m st. dowolnym
VIII Panasiuk Mateusz – 100m st. klasycznym
IX miejsce Chudaszek Nadine – 50m st. motylkowym
X miejsce Widurska Kinga – 100m st. zmiennym
Zawody – II ZAWODY O PUCHAR KS DELFIN – MYŚLENICE 17.11.2013
I miejsce Teca Bartosz – 50m st. klasycznym
I miejsce Teca Bartosz – 50m st. dowolnym
II miejsce Nędza Katarzyna – 50m st. dowolnym
II miejsce Widurska Kinga – 50m st. grzbietowym
II miejsce Panasiuk Mateusz – 50m st. klasycznym
IV miejsce Nędza Katarzyna – 50m st. klasycznym
V miejsce Tobiasz Maciej – 50m st. grzbietowym
VI miejsce Panasiuk Mateusz – 50m st. dowolnym
VIII miejsce Widurska Kinga – 50m st. dowolnym
X miejsce Tobiasz Maciej – 50m st. dowolnym
X miejsce Koczur Klaudia – 50m st. grzbietowym
Zawody – "PUCHAR WSZECHSTRONNOŚCI STYLOWEJ" – SUCHA BESKIDZKA 09.11.2013
IV miejsce Nędza Katarzyna – 50m st. dowolnym
IV miejsce Nędza Katarzyna – 50m st. klasycznym
IV miejsce Nędza Katarzyna – 100m st. zmiennym
IV miejsce Teca Bartosz – 100m st. zmiennym
V miejsce Teca Bartosz – 50m st. dowolnym
V miejsce Teca Bartosz – 50m st. klasycznym
V miejsce Teca Bartosz – 50m st. motylkowym
VII miejsce Teca Bartosz – 50m st.grzbietowym
X miejsce Nędza Katarzyna – 50m st. motylkowym
Zawody – "PŁYWAJ Z NAMI NA KORONIE" - KRAKÓW 19.10.2013
IV miejsce Teca Bartosz – 100m st. dowolnym
IV miejsce Nędza Katarzyna – 100m st. zmiennym
V miejsce Teca Bartosz – 100m st. zmiennym
VI miejsce Nędza Katarzyna – 100m st. dowolny
IX miejsce Król Zuzanna - 100m st. zmiennym
Zawody z cyklu „SOBOTA PŁYWACKA RUNDA III ” – NOWY SĄCZ 05.10.2013
I MIEJSCE NĘDZA KATARZYNA – 50 M STYLEM DOWOLNYM
I MIEJSCE SZTAFETA 4 X 100 M STYLEM DOWOLNYM w składzie:
Widurska Kinga
Król Zuzanna
Koczur Klaudia
Nędza Katarzyna
I MIEJSCE SZTAFETA 4 X 50 M STYLEM ZMIENNYM w składzie:
Widurska Kinga
Nędza Katarzyna
Król Zuzanna
Koczur Klaudia
I MIEJSCE SZTAFETA 4 X 100 M STYLEM DOWOLNYM w składzie:
uczeń
uczeń
uczeń
Teca Bartosz
I MIEJSCE SZTAFETA 4 X 50 M STYLEM ZMIENNYM w składzie:
uczeń
uczeń
Teca Bartosz
uczeń
W pierwszej dziesiątce znaleźli się również:
IV miejsce Teca Bartosz – 100 m stylem klasycznym
IV miejsce uczeń – 50 m stylem dowolnym
V miejsce Nędza Katarzyna – 100 m stylem grzbietowym
V miejsce Teca Bartosz – 50 m stylem motylkowym
V miejsce Nędza Katarzyna – 200 m stylem dowolnym
VI miejsce uczeń – 50 m stylem dowolnym
IX miejsce Król Zuzanna – 200 m stylem dowolnym
IX miejsce Widurska Kinga – 50 m stylem motylkowym
IX miejsce Król Zuzanna – 100 m stylem zmiennym
IX miejsce uczeń – 100 m stylem dowolnym
X miejsce uczeń – 50 m stylem motylkowym
X miejsce Widurska Kinga – 100 m stylem zmiennym
X miejsce uczeń – 100 m stylem grzbietowym