Osiągnięcia uczniów klasy 4b w zawodach pływackich.
Niedziela, 8 grudnia 2013
Trener: p. Krzysztof Chołda
Niepołomice, dn. 24-25.05.2014 r. – „OGÓLNOPOLSKI DRUŻYNOWY WIELOBÓJ DZIECI 10-11 LAT”
W zawodach brało udział 15 uczniów z klasy 4b:
Jarosz Natalia (II miejsce – 100 m. stylem grzbietowym , 8 m. – 200 st. dow.,9 m. – 100 st. klas.)
Malik Alena (7 miejsce – 100 m. stylem klasycznym)
Wójtowicz Anna (8 miejsce – 100 m stylem grzbietowym)
Pietrzyk Maja (9 miejsce – 50 stylem motylkowym)
Tarnowska Martyna (10 miejsce - 100 m. stylem klasycznym, 10 m. – 100 m. st. grzbietowym)
Junczys Kamil (10 miejsce – 100 stylem grzbietowym)
Białoń Jakub
Kaszowska Paulina
Kordyl Julia
Gruchała Radzki Krzysztof
Lisik Aleksandra
Ryczkowska Kinga
Skrzypiec Klaudia
Staśkiewicz Nikola
Strama Adrian
Sztafeta dziewcząt w składzie: Jarosz, Tarnowska, Pietrzyk w konkurencji 4 X 50 m. stylem zmiennym zdobyła II miejsce
Sztafeta dziewcząt w składzie: Tarnowska, Jarosz w konkurencji 4 X 50 m. stylem zmiennym zdobyła II miejsce
IV miejsce sztafeta dziewcząt w składzie: Malik, Lisik, Wójtowicz w konkurencji 4 X 50 m. stylem zmiennym.
IV miejsce sztafeta dziewcząt w składzie: Ryczkowska, Wójtowicz, Pietrzyk, Kordyl w konkurencji 4 X 50 m. stylem dowolnym.
PUCHAR za III miejsce w klasyfikacji drużynowej 11 latków
Kraków, dn. 10.05.2014 r. – „MAŁOPOLSKA LIGA DZIECI EDYCJA I
III miejsce – 100 m. stylem grzbietowym -Jarosz Natalia
Ryczkowska Kinga (7 miejsce – 100 stylem grzbietowym)
Skrzypiec Klaudia (7 miejsce – 50 m. stylem motylkowym, 10 m. – 100 st. klas.)
Tarnowska Martyna (7 miejsce - 100 m. stylem klasycznym, 9 m. – 100 m. st. dowolnym)
Wójtowicz Anna (7 miejsce – 100 m stylem dowolnym)
Malik Alena (8 miejsce – 100 m. stylem klasycznym)
Pietrzyk Maja (8 miejsce – 50 stylem motylkowym)
Kordyl Julia (10 miejsce – 100 m. stylem klasycznym)
Białoń Jakub
Dyrda Aleksandra
Grochulski Tomasz
Gruchała Radzki Krzysztof
Junczys Kamil
Lisik Aleksandra
Staśkiewicz Nikola
Strama Adrian
Sztafeta mieszana 4 x 50 stylem dowolnym – 4 miejsce (Jarosz, Junczys, Wójtowicz, Strama)
Sztafeta mieszana 4 x 50 stylem zmiennym – 6 miejsce (Junczys, Jarosz,Pietrzyk, Białoń)
Herby, dn. 12.04.2014 r. - Międzynarodowy Miting Pływacki „SZUKAMY MŁODYCH TALENTÓW"
W zawodach brało udział 13 uczniów :
Jarosz Natalia (5 miejsce - 100 m. st. zmiennym. 7 m. — 50 m. st. dowolnym, 10 m. - 50 st. klas.)
Junczys Kamil (9 miejsce - 50 m. st. dowolnym, 10 m. - 50 m. st. grzb., 10 m. - 50 m. st. klas.)
Malik Alena (9 miejsce - 100 m. st. klasycznym)
Pietrzyk Maja (9 miejsce - 50 m. st. motylkowym)
Kordyl Julia (10 miejsce - 100 m. st. klasycznym)
Białoń Jakub
Dyrda Aleksandra
Ryczkowska Kinga
Skrzypiec Klaudia
Strama Adrian
Staśkiewicz Nikola
Tarnowska Martyna
Wójtowicz Anna
Kraków, dn. 15-16.03.2014 r. - „ZAWODY O DRUŻYNOWY PUCHAR PREZESA MOZP MŁODZIKÓW 11 LAT"
W zawodach brało udział 10 uczniów z klasy:
Jarosz Natalia (II miejsce - 50 m. stylem grzbietowym. V miejsce - 100 m. st. klas., VII miejsce - 200 m. st. dow. VII miejsce - st. zmiennym)
Junczys Kamil (5 m. - 50 m. stylem grzbietowym)
Malik Alena (4 miejsce - 50 stylem klasycznym, 7 m. - 100 st. klas.)
Pietrzyk Maja (6 miejsce - 50 stylem motylkowym, 9 m. - 200 m. st. dow.)
Ryczkowska Kinga (9 miejsce - 100 stylem klasycznym, 9 m. - 100 stylem zmiennym)
Skrzypiec Klaudia (7 miejsce - 50 stylem motylkowym, 10 m. - 100 st. klas.)
Białoń Jakub
Gruchała- Radzki Krzysztof
Strama Adrian
Myślenice, dn. 09.03.2014 r. - ..XV ZAWODY Q PUCHAR BURMISTRZA MYŚLENIC"
W zawodach brało udział 5 uczniów :
Gruchała Radzki Krzysztof
Junczys Kamil
Pietrzyk Maja
Staśkiewicz Nikola
Strama Adrian
Wadowice, dn. 01.03.2014 r. - „SOBOTA PŁYWACKA RUNDA V"
W zawodach brało udział 15 uczniów:
Jarosz Natalia (8 miejsce - 50 m. st. dow., 8m. st. klas. i 9 m. - 50 m. st. zmiennym)
Pietrzyk Maja (4 miejsce - 50 m. stylem motylkowym)
Malik Alena (9 miejsce - 100 m. stylem klasycznym)
Ryczkowska Kinga (10 miejsce - 50 m. stylem klasycznym)
Białoń Jakub
Dyrda Aleksandra
Gruchała Radzki Krzysztof
Kaszowska Paulina
Kordyl Julia
Lisik Aleksandra
Skrzypiec Klaudia
Staśkiewicz Nikola
Strama Adrian
Wojdała Kamila
Kraków, dn. 22.02.2014 r. - .PŁYWAJ Z NAMI NA KORONIE EDYCJA I"
W zawodach brało udział 4 uczniów:
Junczys Kamil (8 miejsce - 50 m. stylem grzbietowym)
Skrzypiec Klaudia (10 miejsce - 100 m. stylem zmiennym)
Staśkiewicz Nikola (10 miejsce - 50 m. stylem klasycznym)
Kordyl Julia
Wieliczka, dn. 01.02.2014 r. - „ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR SOLNEGO MIASTA"
W zawodach brało udział 5 uczniów:
Tarnowska Martyna (V miejsce - 200 m. stylem zmiennym, 6 m. - lOOm. st. klasycznym)
Ryczkowska Kinga (7 miejsce - 100 m. stylem klasycznym)
Lisik Aleksandra (9 miejsce - 100 m. stylem klasycznym)
Junczys Kamil
Staśkiewicz Nikola
Zabierzów, dn. 14-15.12.2013 r. - Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego Młodzików 10-12 lat.
W zawodach brało udział 6 uczniów z klasy IV b:
Jarosz Natalia
Kordyl Julia
Malik Alena
Pietrzyk Maja
Tarnowska Martyna
Wójtowicz Anna
Sztafeta dziewcząt w składzie:
M. Tarnowska, A. Malik, N. Jarosz w konkurencji 4 X 50 m stylem zmiennym zdobyła III miejsce.
Sztafeta dziewcząt w składzie:
M. Tarnowska, A. Wójtowicz, N. Jarosz, J. Kordyl w konkurencji 4 X 50 m stylem dowolnym zdobyła IV miejsce.
Sztafeta dziewcząt w składzie:
A. Malik, M. Pietrzyk w konkurencji 4 X 50 m stylem dowolnym zdobyła V miejsce.
Bochnia, dn. 7.12.2013 r. – „SOBOTA PŁYWACKA RUNDA IV”
W zawodach brało udział 13 uczniów:
Białoń Jakub
Dyrda Aleksandra
uczeń kl. 4b
Jarosz Natalia (V miejsce – 50 m st. grzb. i VI miejsce – 50 m st. dowolnym)
Kaszowska Paulina
Kordyl Julia (VI miejsce – 50 m st. klasycznym)
Malik Alena (III miejsce – 50 m st. klasycznym)
Pietrzyk Maja
Ryczkowska Kinga
Skrzypiec Klaudia
Strama Adrian
Tarnowska Martyna (VIII miejsce – 50 m st. klasycznym i IX m. – 50 m st. dowolnym)
Wójtowicz Anna
Sztafeta dziewcząt w składzie:
Natalia Jarosz, Julia Kordyl, Martyna Tarnowska, Anna Wójtowicz w konkurencji 4 X 50 m stylem dowolnym zdobyła III miejsce
Kozy, dn. 01.12.2013 r. – „ZAWODY MIKOŁAJKOWE W KOZACH”
W zawodach brało udział 14 uczniów z klasy IV b:
Białoń Jakub
Jarosz Natalia (V miejsce – 100 m st. grzb. i VIII miejsce – 50 m st. grzb.)
Junczys Kamil
Kordyl Julia
Lisik Aleksandra
Malik Alena
Ryczkowska Kinga
Skrzypiec Klaudia
Strama Adrian
Tarnowska Martyna
Staśkiewicz Nikola
Tarnowska Martyna
Wójtowicz Anna
Myślenice, dn. 17.11.2013 r. – „ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR KS DELFIN MYŚLENICE”
W zawodach brało udział 9 uczniów z klasy IV b:
Białoń Jakub
Jarosz Natalia (VII miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym)
Junczys Kamil
Kordyl Julia
Lisik Aleksandra
Pietrzyk Maja
Ryczkowska Kinga
Staśkiewicz Nikola
Strama Adrian
Kraków, dn. 19.10.2003 r. – „PŁYWAJ Z NAMI NA KORONIE”
Klasę IV b reprezentowali:
- Białoń Jakub
- Jarosz Natalia
- Junczys Kamil
- Lisik Aleksandra
- Malik Alena
- Ryczkowska Kinga
- Staśkiewicz Nikola
- Tarnowska Martyna
- Wójtowicz Anna