Targi edukacyjne

Informujemy,że w bieżącym roku szkolnym odbędzie się VI edycja Krakowskiego Tygodnia Zawodowców.Bogata oferta krakowskich techników i szkół branżowych pozwoli Uczniom i, jak i ich Rodzicom podjąć decyzje co do dalszego kształcenia. Wydarzenie to będzie miało miejsce od 2 do 6 marca 2020 r. Uczniowie zostaną zapoznani z harmonogramem Krakowskiego Tygodnia Zawodowców.
Wszystkim wydarzeniom towarzyszą również Otwarte Soboty we wszystkich samorządowych szkołach prowadzących kształcenie zawodowe. Wspólny termin ustalono na:
7 marca 2020 r.,
25 kwietnia 2020 r.
Dodatkowo w  dn. 19-21 marca 2020 r. w hali EXPO, przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie odbędzie  się kolejna edycja 3-dniowych Targów Edukacyjnych -Festiwal Zawodów w Małopolsce.
W celu uzyskania porad w zakresie dalszego kształcenia, wszelkich informacji udziela Szkolny Doradca Zawodowy, który jest do dyspozycji Uczniów i ich Rodziców w ramach planowanych konsultacji i zebrań z rodzicami.