Wielka Liga Czytelników 2020

Ogólnopolski Konkurs WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

Zapraszamy uczniów klas 1-8 do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW 2020.
Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności językowych uczniów, kształtowanie nawyku czytania. Konkurs jest organizowany na dwóch poziomach: kl.1-4 i 5-8.
Na czym polega konkurs?
Uczniowie wypożyczają w bibliotece szkolnej książki z listy konkursowej i odbierają do nich pytania. Testy rozwiązują w domu, najlepiej podczas rodzinnego czytania. Uczestnicy konkursu, którzy zdobędą 10 sprawności ( jedna sprawność to jedna przeczytana książka i poprawnie rozwiązany test) mogą wziąć udział w szkolnym teście kwalifikacyjnym do półfinału.
Etap pierwszy ( szkolno- biblioteczny) - indywidualne zdobywanie sprawności czytelniczych trwa do 13 III 2020 r.
Regulamin konkursu: www.wielka-liga.pl Zapisy w bibliotece. Zapraszamy!