organizowany w ramach kampanii ,,Kraków Stawia na Rodzinę”
organizowany w ramach kampanii ,,Kraków Stawia na Rodzinę”
zorganizowanego przez Dom Kultury K.I.Gałczyńskiego w Krakowie.
DK Podgórze przeprowadził w ramach cyklu konkursów „Cuda i dziwy” konkurs plastyczny "Kotek". Na konkurs wpłynęły 163 prace z 13 szkół i placówek edukacyjnych.
Z okazji 125 rocznicy urodzin Juliana Tuwima, DK Podgórze w ramach cyklu „Cuda i dziwy” przeprowadził konkurs plastyczny "Spóźniony słowik". Wzięło w nim udział 158 prac z 18 szkół i ośrodków.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pozaszkolnym zorganizowanym przez Dom Kultury ,,Podgórze’’.
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „BARWY JESIENI”
Organizator- CK Podgórza
Na konkurs napłynęło 165 prac z krakowskich szkół i ośrodków kultury.
Komisja w składzie: Ewa Paluch, Dorota Dudek oraz Iwona Blecharz
przyznało nagrody i…
Wyniki Konkursu Kukiełek, Lalek., Pacynek „WIEDŹMY I WIEDŹMINKI”
Organizator- Młodzieżowy Dom Kultury Kraków, ul. Beskidzka
Dnia 24 października 2018 roku, jury w składzie:
Joanna Żmuda – plastyk
Lidia Mucha – plastyk
Bożena Partyła – sekretarz jury,…
Jury w składzie:
Alina Lipiarz - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Katarzyna Maliszewska- nauczyciel świetlicy
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
I MIEJSCE:
uczennica kl. 3c
uczennica kl. 3b
II MIEJSCE:
Konkurs został rozstrzygnięty 24 września 2018 roku.
Komisja konkursowa w składzie:
Justyna Kuźma- nauczyciel świetlicy
Magdalena Piwowarska- nauczyciel świetlicy
Katarzyna Maliszewska- nauczyciel świetlicy
Katarzyna Vitek- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
przyznała…
Konkurs został rozstrzygnięty dnia 18 września 2018 roku.
Komisja konkursowa w składzie:
Ewa Kosiorowska- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Katarzyna Maliszewska- nauczyciel świetlicy
przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
I MIEJSCE:
Odpowiedzialna za organizację i przeprowadzenie konkursu:
Alina Lipiarz- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
W roku szkolnym 2017/2018 odbył się w naszej szkole całoroczny konkurs ortograficzny klas trzecich.
Rozpoczął się w listopadzie 2017r. i trwał do…
Organizator konkursu- Mały Samorząd Uczniowski:
Magdalena Magda- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Katarzyna Vitek- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Laureaci klas I:
I MIEJSCE:
uczennica kl. 1a wychowawca: Ewa Kosiorowska
II MIEJSCE:
uczennica kl. 1a…