Zajęcia pozalekcyjne kl. 1-8

 

 

 Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2018/2019        



 

 

Nazwisko Nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Dzień tygodnia

Godzina

Nr sali

Brzezińska-Mglej Maria

Zajęcia dodatkowe z matematyki

 

8p

piątek

13.50-14.35

s. 8/58

Czepiel Artur

Koło ministranckie

4-8

wtorek

18.30-19.15

salka katechetycz.

przy parafii

Dyrda Renata

Koło przyrodnicze

5-8

wtorek

14.45-15.30

s. 60

 

Dulęba Aleksandra

Zaj. dodatkowe z j. polskiego

7b

wtorek

14.45-15.30

s. 57

 

Dulęba Aleksandra

Zaj. dodatkowe z j. polskiego

6a

środa

14.45-15.30

s. 57

 

Fuchs Bartosz

Zaj. wyrównawcze z WOSU

8b

środa

14.45-15.30

s. 58

 

Fercikowska Agnieszka

 

ZDW z j. polskiego

8p

środa

13.50-14.45

s. 10

Herod Paweł

Chór

4-8

środa

15.35-16.20

s. 12

 

Kaczewska Anna

Zaj. rozwijające

 

3b

środa

13.40-14.25

s. 52

 

Kosiorowska Ewa

ZDW

2a

czwartek

12.30-13.30

s. 2

 

Kosiorowska Ewa

Zaj. rozwijające

2a

piątek

8.00-8.45

s. 2

 

Kurek Weronika

Konsultacje

4-8

środa

14.45-16.00

s. 59

 

Guśpiel Barbara

Koło z j. angielskiego

4b, 4c

wtorek

8.00-8.45

biblioteka

 

Lizak Barbara

ZDW/Rozwijające

1b

wtorek/czwartek

7.15-7.45

s. 4

 

Lipiarz Alina

ZDW

2b

poniedziałek

8.00-8.45

s. 51

 

Nowak Barbara

ZDW

 

2c

wtorek

9.50-10.35

biblioteka

Magda Ewa

ZDW

3c

piątek

10.45-11.30

s. 50

 

Południak Jolanta

ZDW z j. polskiego

6b,6c

wtorek

środa

co 2 tydzień

13.50-14.35

8.00-8.45

s. 9

jadalnia

Południak Jolanta

Zaj. rozwijające

7a

czwartek

co 2 tydzień

14.45-15.30

s. 12

 

 

Przytuła Agata

ZDW z matematyki

4b

poniedz.

8.00-8.45

s. 57

 

Przytuła Agata

ZDW z matematyki

5b

czwartek

12.45-13.30

s. 4

 

Przytuła Agata

ZDW z matematyki

8b

piątek

14.45-15.30

s. 58

 

Przytuła Agata

Przygotowania do egzaminu

 

8b

czwartek

8.00-8.45

jadalnia

Popińska Monika

Koło geograficzne

5a

wtorek

11.40-12.25

biblioteka

 

Różowicz Katarzyna

Przygotowania do konkursu z chemii

Klasy 8

wtorek

14.45-15.30

s. 9

 

Różowicz Katarzyna

ZDW z chemii

7 i 8

czwartek co 2 tydzień

14.45-15.30

s. 58

 

Zając-Rojek Lidia

ZDW z j. polskiego

Klasy 5

poniedz.

13.50-14.20

s. 52

 

Zając-Rojek Lidia

ZDW z j. polskiego

8b

środa

14.45-15.30

s. 60

 

Wierba Grażyna

Koło z fizyki

Kl. 7 i 8

poniedz.

14.40-15.25

s. 10

 

Wierba Grażyna

Koło z fizyki

 

Kl. 4 i 6

poniedz.

13.40-14.25

s. 10

Vitek Katarzyna

Zaj. rozwijające/zdw, co 2 tydzień

1c

piątek

10.35-11.40

s. 52

 

Włoch Agnieszka

ZDW z matematyki

7a, 6b

czwartek

14.45-15.30

s. 59

 

Włoch Agnieszka

Koło informatyczne

4-8

czwartek

13.50-14.20

s. 59