Organizator- CK Podgórza
Na konkurs wpłynęło 68 prac.
Jury konkursu plastycznego w składzie:
Urszula Sobolewska Jurasz, Iwona Wernikowska i Karolina Opatowicz
przyznało następujące nagrody:
I MIEJSCE:
Bartosz Blicharski- kl.…
Konkursy 1-3
Wyniki konkursu plastycznego
inspirowanego książką: „KTO Z WAS CHCIAŁBY ROZWESELIĆ PECHOWEGO NOSOROŻCA?”
Organizator -CK Podgórza
Na konkurs wpłynęły 92 prace.
Jury konkursu plastycznego w składzie:
Urszula Sobolewska, Iwona Jurasz, Iwona Wernikowska i Karolina Opatowicz,
…
Wyniki konkursu recytatorskiego „POSŁUCHAJCIE, OTO BAJKA”
Organizator- Klub Rybitwy CK Podgórza
Skład jury:
aktor Dariusz Cywka, Magdalena Smolińska i Karolina Opatowicz.
Jury wysłuchało 110 recytatorów indywidualnych z 15 placówek oświatowych
oraz ośrodków kultury.
II MIEJSCE:
…
Wyniki konkursu plastycznego z okazji „DNIA PANDY”
Organizator- CK Podgórza
Na konkurs wpłynęło 30 prac z 3 szkół i przedszkoli. Jury pod przewodnictwem Magdaleny Smolińskiej postanowiło przyznać następujące nagrody:
Prace płaskie:
I MIEJSCE:
Varvara Verashchaka- kl. 2a wychowawca Ewa Kosiorowska
Wyniki konkursu plastycznego „Wiosenne przebudzenie”
Organizator- Klub Rybitwy CK Podgórza
I MIEJSCE:
Bartosz Blicharski- kl. 1b wychowawca Barbara Lizak
Zuzanna Niemiec- kl. 2c wychowawca Barbara Nowak
II MIEJSCE:
Emilia Kaptur- kl. 1c wychowawca Urszula Osetkowska-Nazar
III MIEJSCE:
Wyniki konkursu recytatorskiego „POEZJA KOBIET”
Organizator- CK Podgórza
Jury w składzie:
aktor Dariusz Cywka i Magdalena Smolińska po wysłuchaniu 78 recytatorów indywidualnych z 18 placówek oświatowych oraz ośrodków kultury, przyznało następujące nagrody uczniom klas I-III z naszej szkoły:
…
Wyniki konkursu plastycznego „SZTUKA LUDOWA MAŁOPOLSKI”
Organizator- Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana
Jury w składzie:
Beata Ziomek – plastyk-dekorator
Małgorzata Surma – nauczyciel
Anna Dranka-Szot – sekretarz jury, nauczyciel
Jurorzy po zapoznaniu się z pracami plastycznymi blisko 100 dzieci…
Wyniki konkursu plastycznego „PATRZYMY SIĘ W NIEBO”
Organizator- Klub Aleksandry
I MIEJSCE:
Nataniel Gębusia – kl. 2c wychowawca Barbara Nowak
Antoni Skiba – kl. 1c wychowawca Urszula Osetkowska-Nazar
III MIEJSCE:
Marta Krzos- kl. 1b wychowawca Barbara Lizak…
Wyniki konkursu plastycznego „KOCIE SPRAWKI”
Organizator- MDK im. K.I.Gałczyńskiego
Jury w składzie:
Dominika Bąk – Inspektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa – Przewodnicząca
Jury Teresa Grzybowska – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury im. K. I. Gałczyńskiego
Maria…
XIX KRAKOWSKI KONKURS RECYTATORSKI
Wyniki eliminacji rejonowych XIX KRAKOWSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO w Nowohuckim Centrum Kultury Skład jury: Przewodniczący: Marta Bizoń - aktorka Jacek Milczanowski - aktor Krzysztof Niedźwiedzki - reżyser Kategoria Szkoły Podstawowe: Klasy od I do III…
Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego klas II „Poeci czyżyńskich ulic”
W konkursie wzięło udział 17 uczestników, którzy zostali wybrani w eliminacjach klasowych.
Skład jury:
Agnieszka Fercikowska - wicedyrektor szkoły,
Agata Przytuła- wicedyrektor szkoły,
Marzena Nowak- wychowawca świetlicy.
KLASY II:
I MIEJSCE:
…
Wyniki konkursu „ALFIK HUMANISTYCZNY 2021”
KLASY II:
BARDZO DOBRY WYNIK:
Dominika Surówka- kl. II a wychowawca Ewa Kosiorowska
Zofia Wojas- kl. II c wychowawca Barbara Nowak
Izabela Terlecka- kl. II c
Kacper Misiak- kl. II a
…