Konkurs Literacki „ Szkoła wczoraj, dziś i jutro.”

Honorowy Patronat
Prezydenta Miasta Krakowa
Jacka Majchrowskiego

Program Konkursu Literackiego „ Szkoła wczoraj, dziś i jutro.”

Każdy z nas chodził kiedyś do szkoły, chodzi dzisiaj lub będzie chodził w przyszłości.

A oto zadanie dla Ciebie: Napisz, jak wspominają szkołę Twoi dziadkowie i rodzice, jak Ty ją postrzegasz i jak wyobrażasz sobie szkołę w przyszłości. Czy dzisiejsza szkoła, Twoim zdaniem, różni się od tej, która była i która będzie?

1. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych miasta Krakowa.

2. Celem konkursu jest inspirowanie do pracy twórczej oraz rozwijanie wyobraźni.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych:

klasy II-IV oraz V-VI

1. Szkoła może zgłosić maksymalnie 3 prace literackie w każdej kategorii wiekowej. Praca literacka nie może przekraczać 2 stron formatu A4.

2. Każda praca powinna być opatrzona kartą informacyjną zawierającą następujące dane:

1. Termin nadsyłania prac:
    Prace należy nadsyłać do dnia 31 października 2016 roku na adres:
    Szkoła Podstawowa Nr 156, ul. Centralna 39, 31-586 Kraków z dopiskiem KONKURS.

2. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora.

3. Osoby nadsyłające prace konkursowe wyrażają zgodę na przetwarzanie przez organizatora swoich danych osobowych (umieszczanie imiennych wyników na stronie internetowej organizatora).

4. O terminie finału laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Informacje związane z konkursem dostępne są w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 156 w Krakowie pod numerem telefonu 12 644 92 41 oraz na stronie internetowej szkoły: www.sp156.edukonekt.pl.

Adresaci konkursu nie ponoszą żadnych kosztów związanych z uczestnictwem

w organizowanym przedsięwzięciu.

Konkurs Literacki >>