Konkurs Recytatorski „ Poeci – patroni czyżyńskich ulic”

Regulamin Konkursu Recytatorskiego
„ Poeci – patroni czyżyńskich ulic”

Czy wiesz, którzy poeci patronują ulicom w Czyżynach? Sprawdź plan miasta i wybierz tego, którego wiersze najbardziej Ci się podobają. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Program konkursu

1. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych Dzielnicy XIV – Czyżyny.

2. Celem konkursu jest lepsze poznanie swojej dzielnicy i rozwijanie uzdolnień artystycznych dzieci.

3. Warunki uczestnictwa:

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-6. Szkoła może zgłosić do 5 uczestników.

W ramach konkursu odbędą się:

a) Przesłuchania konkursowe w dni 25 listopada 2016 r. w Szkole Podstawowej nr156 w Krakowie, ul. Centralna 39 w godz. 10.00 – 12.00.

b) O terminie finału laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.
Informacje związane z konkursem dostępne są w sekretariacie SP 156 pod numerem telefonu 12 644 92 41 oraz na stronie internetowej SP156: www.sp156.edukonekt.pl.

c) Zgłoszenia uczestników należy dokonać w terminie do 18 listopada 2016 r. ( telefoniczne lub e-mailem).

4. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez organizatora swoich danych osobowych (umieszczanie imiennych wyników na stronie internetowej organizatora).

5. O terminie finału laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

6. Adresaci konkursu nie ponoszą żadnych kosztów związanych z uczestnictwem
w organizowanym przedsięwzięciu.