Konsultacje

Konsultacje z nauczycielami w roku szkonym 2022/2023 będą odbywać się w następujących terminach:

  

  

        pn* - pokój nauczycielski 

 

           
  Nauczyciel Dzień  Godzina Sala  
  Baś Marzena  Wtorek   13:25 - 14:25     
  Brniak-Gomółka Elżbieta Poniedziałek 6:45 - 07:15    
  Chrząstek Ewa Poniedziałek 8:00 - 9:00    
  Dąbrowski Łukasz  Poniedziałek    16:45 - 17:15 51  
  Środa 16:45 - 17:15 54  
  Dyrda Renata Piątek 14:35 - 15:35    
  Frydrych Bożena Poniedziałek 15:20 - 16:20 6  
  Gawinek Iwona  Piątek 07:00- 08:00    
  Guśpiel Barbara  Środa 13:35 - 14:35    
  Herod Paweł Poniedziałek 14:30 - 15:30    
  Karkoszka Maria Piątek 13:30-14:30    
  Kisielak Klaudia  Czwartek 11:30 - 12:30    
  Kolendowska-Weryńska Agnieszka    Czwartek             (co 2 tygodnie) 14.30 - 15.30    
  Kosiorowska Ewa Czwartek 7:00 - 8:00 3  
  Kręcicki Michał Czwartek 11:40 - 12:40    
  Kubas Wioletta  Piątek 7:00 - 8:00    
  Kulińska-Węgrzycka Iwona                  (pedagog specjalny)  Wtorek  7:00 - 8:00    
  Kupis Izabela        (pedagog specjalny) Czwartek 16:15 - 17:15    
  Latacz Paulina         (pedagog specjalny)  Wtorek  14:25 - 15:25    
  Leniart Bożena Poniedziałek     15:20 - 16:20  8  
  Lizak Barbara   Wtorek    7:00 - 8:00 4 lub pn*  
  Mikowski Lucjan  Czwartek 10:35 - 11:35    
  Magda Ewa Piątek 6:45 - 7:45    
  Majewska Paulina Poniedziałek    15:45 - 16:45    
  Maliszewska Katarzyna Piątek 17:00 - 18:00    
  Mazur-Bartuś Beata Wtorek  14:30 - 15:30    
  Moskal Damian Czwartek 9:30 - 10:30 pn*  
  Mucha Aleksandra Wtorek                (co 2 tygodnie) 15:30 - 16:30     
  Nizio Łukasz 2 i 4 Czwartek miesiąca 13:30-14:00    
  Nowak Barbara  Piątek 7:00 - 8:00    
  Nowak Marzena Czwartek 17:00 - 17:30    
  Piątek 17:00 - 17:30    
  Olszówka Joanna Poniedziałek 11:45 - 12:45    
  Czwartek 16:00 - 17:00    
  Osetkowska-Nazar Urszula   Wtorek  15:30 -16:30    
  Piwowarska Magdalena Poniedziałek 12:30 - 13:30    
  Pochopień-Plebanek Anna   Wtorek  11:30 - 12:30    
  Południak Jolanta Czwartek  13:30 - 14:30     
  Popińska Monika Poniedziałek 15:20 - 16:20 57  
  Prasek Jakub Czwartek 11:40 - 12:40    
  Przytuła Agata Środa 14:30 - 15:30 58  
  Roszkowska Marzena Środa 7:00 - 8:00    
  Różowicz Katarzyna Czwartek  9:40 - 10:40    
  Sobieraj Tomasz Środa 12:00 - 13:00    
  Sobolewska Natalia   Poniedziałek 16:30 - 17:00     
  Soboń Wioletta Poniedziałek 13:30 - 14:30    
  Spytek Tomasz Środa 9:50 - 10:50    
  Sweklej Marianna  Wtorek  14:30 - 15:30    
  Szulkowski Jakub   Wtorek  14:30 - 15:30 12  
  Trynka Andrzej  Wtorek  13:45 - 14:15    
  Środa 13:45 - 14:15    
  Vitek-Hodor Katarzyna  Czwartek   7:00 - 8:00  52  
  Wawro Agata Poniedziałek  10:30 - 11:30    
  Wiącek Zbigniew Poniedziałek 16:15 - 17:15    
  Wierba Grażyna Poniedziałek  7:50 - 8:50    
  Zając-Rojek Lidia  Poniedziałek  14:30 - 15:30    
  Złomańczuk Joanna Poniedziałek  17:00 - 18:00    
  Żochowska Magdalena Piątek 7:00 - 8:00