#OGARNIAMŻYCIE

Środa, 14 czerwca 2023
W dniu dzisiejszym 12.06.2023 ambasadorowie z naszej szkoły uczestniczyli w Gali kończącej miejski projekt #OGARNIAMŻYCIE.
We wpółpracy z klasą 7c uczniowie Amelia Kuna, Michał Cieślik oraz Nikodem Kubuśka zorganizowali dla pozostałych klas 7 grę terenową w Parku Lotników. Za udział w projekcie nasza szkoła otrzymała certyfikat nadający nam tytuł Ambasadora Miejskiego Projektu #OGARNIAMŻYCIE. Opiekunami projektu byli pani pedagog Ewa Chrząstek oraz pan Tomasz Sobieraj.
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, drzewo i trawaMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie uczą sięMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie strzelający do rzutków w skeecie, frisbee, drzewo i trawaMoże być zdjęciem przedstawiającym tekst