Omnibus 2015 - laureaci

Dnia 9.04.2015r. w Szkole Podstawowej nr 88 w Krakowie odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu OMNIBUS 2015.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zmaganiach o tytuł Omnibusa czyli wszechstronnie uzdolnionego, wybitnego ucznia. Po szkolnych eliminacjach do etapu finałowego zakwalifikowali się:

z klas czwartych: Maja Zachemska, Krzysztof Burek, Mateusz Obirek, Miłosz Szułakiewicz.

z klas piątych: Paulina Kaszowska, Nikola Staśkiewicz, Jan Kałucki.

z klas szóstych: Daniel Minior, Maciej Mróz, Kacper Stankiewicz, Sebastian Broda.

Uczniowie odpowiadali na pytania oraz rozwiązywali pisemne zadania z różnych dziedzin: matematyki, języka polskiego, przyrody, historii oraz znajomości kultury i zabytków Krakowa.

Nasi uczniowie wykazali się wszechstronną wiedzą, umiejętnością wnioskowania, logicznego myślenia. Doskonale potrafili wykorzystać wiedzę w praktyce.

Potwierdzeniem było zdobycie przez nich pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Klasy czwarte:

tytuł Omnibusa klas czwartych zdobył Krzysztof Burek (kl.4p)

Klasy piąte:

tytuł Omnibusa klas piątych zdobył Jan Kałucki (kl.5a)

Klasy szóste:

tytuł Omnibusa klas szóstych zdobył Kacper Stankiewicz (kl.6b)

II miejsce w kategorii szóstoklasistów zajął Daniel Minior (kl.6b)

omn5

Gratulujemy laureatom!