Ślubowanie pierwszoklasistów

W dniu 13.10.2016 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie 70 uczniów klas pierwszych.

W tym roku szkolnym składały je trzy klasy: I a, I b i I c, pod opieką wychowawczyń: Magdaleny Magdy, Anny Kaczewskiej, Ewy Magdy.

Do tak ważnego dnia pierwszoklasiści przygotowywali się kilka tygodni, by wszystkim udowodnić, że nie są już przedszkolakami, lecz prawdziwymi uczniami. Zanim zostali przyjęci do grona uczniów, musieli wykazać się umiejętnościami śpiewu i recytacji. Występ dzieci spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Następnie uczniowie zostali pasowani na uczniów, wielkim symbolicznym ołówkiem, przez panią dyrektor Beatę Mazur-Bartuś ,co  oznacza oficjalne przyjęcie do społeczności szkolnej.

Po zakończeniu oficjalnej uroczystości był czas na pamiątkowe zdjęcia, upominki i poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia

Ślu2