Szlachetna paczka 2013

Wtorek, 10 grudnia 2013

Dnia 7 grudnia 2013 roku zawieźliśmy do wskazanego magazynu 29 paczek z produktami potrzebnymi wybranej przez nas rodzinie.

Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Bardzo pięknie i serdecznie dziękuje za współpracę. Pani oraz cała szkoła pokazaliście, jak wielkie i dobre serca posiadacie. Jestem zachwycona paczkami, które Państwo przygotowaliście. Wszystko czego Rodzina potrzebowała, otrzymała od Was. Ich Święta i najbliższe miesiące upłynął znacznie spokojniej, wiedząc że istnieją dobrzy ludzie, którzy Im pomogli. Jeszcze raz pięknie dziękuje. Życzę Pani oraz wszystkim, którzy włożyli serce w przygotowanie tej paczki wesołych, spokojnych i szczęśliwych Świąt wśród Rodziny.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

„Bardzo piękne i potrzebne prezenty. Rodzina jest cała zachwycona. Bardzo przydadzą się podarowane rzeczy oraz środki czystości, pomoce do szkoły. Ja bardzo dziękuję za deskę do prasowania, bo przy moich pociechach stoję przy niej codziennie. Trudno mi zebrać myśli i słowa, by wyrazić moje podziękowania. Pomoc ogromna. Życzę, by Drogiemu Darczyńcy / Darczyńcom wróciło 100-kroć więcej radości, co sprawili naszej rodzinie. Będziemy czuć Waszą obecność w czasie Świąt, ponieważ dzięki Wam będą lepsze. Bardzo dziękujemy! Pani Anna, Pan Paweł, Jaś, Damian oraz Franek.

P.S Wesołych, radosnych i spokojnych Świąt dla wszystkich, którzy włożyli serce w przygotowanie dla nas tej szlachetnej Paczki.”