„Wielka Liga Czytelników” – półfinały

Testy konkursowe oddajemy do dnia 28.01.2017r. Po zaliczeniu 10 testów, uczniowie chętni mogą  pisać test półfinałowy. Lekturą półfinałową będzie „Chatka Puchatka"A.A.Milne. Test będzie pisany  wszkole, po feriach - ok.20.02.2017r., z całej lektury.

Fragment regulaminu:

"Uczestnicy konkursu, którzy zdobędą 10 sprawności mogą wziąć udział w szkolnym /bibliotecznym teście kwalifikacyjnym do półfinału. Test kwalifikacyjny odbywa się w miejscu przeprowadzenia pierwszego etapu

(szkoła/biblioteka publiczna) bez udziału rodziców i bez tekstu konkursowej lektury. Test musi być zorganizowany między 13 lutego a 10 marca 2017r. Po troje zawodników na obydwu poziomach (kl. 1-3 i 4-6) z każdej zgłoszonej placówki (szkoły/biblioteki publicznej), którzy uzyskali najlepsze wyniki w teście kwalifikacyjnym przechodzi do wojewódzkiego półfinału."