Wyniki konkursu literackiego „ Szkoła wczoraj, dziś i jutro.” klasy V-VI.

Każdy z nas chodził kiedyś do szkoły, chodzi dzisiaj lub będzie chodził w przyszłości.

A oto zadanie dla Ciebie: Napisz, jak wspominają szkołę Twoi dziadkowie i rodzice, jak Ty ją postrzegasz i jak wyobrażasz sobie szkołę w przyszłości. Czy dzisiejsza szkoła, Twoim zdaniem, różni się od tej, która była i która będzie?

Z takim zadaniem konkursowym zmierzyli się uczniowie czterech nowohuckich szkół. Zgodnie z regulaminem każda szkoła mogła zgłosić do konkursu trzy prace.

Jury w składzie: p.Barbara Kopaczek, p.Jolanta Południak, p.Agnieszka Fercikowska przyznało:

I miejsce –   Patrycja Bocheńska  kl.VA    SP nr80,     opiekun p. Marta Machnik

II miejsce –   Matylda Chyla        kl.VIB   SP nr156,   opiekun p.Barbara Kopaczek
                      Piotr Kuźma            kl.VIC   SP nr80,     opiekun p.Anna

Biernacka