Zawody piłki nożnej

Czwartek, 8 grudnia 2016

W dniu 8 czerwca 2016 roku z okazji 140-lecia Szkoły w Czyżynach odbył się turniej mini piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 156 w Krakowie.

Miejscem zawodów było boisko szkolne przy ul. Centralnej 39 a gospodarzem SP 156.
W pierwszym meczu zmierzyły się zespoły SP 88 i SP 105. W dosyć wyrównanym meczu zwyciężyli chłopcy reprezentujący SP 88 wynikiem 2:1.
W kolejnym spotkaniu zmierzyły się drużyny SP 156 i SP 105. Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy zdobyli kilka efektownych bramek wygrywając całe spotkanie 5:0.
W ostatnim meczu, decydującym o zwycięstwie w całym turnieju SP 156 pokonała SP 88 5:1. Turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze, nie zabrakło składnych akcji i pięknych bramek strzelanych przez wszystkie zespoły.
Na zakończenie Pani wicedyrektor Barbara Nowak wręczyła drużynom pamiątkowe puchary.
Najlepszym graczem zawodów został wybrany Kacper Zając z klasy V t.